מוניות לנתבג

המחיר של מוניות לנתבג

נקבע דרך כמה פרמטרים שיש לקחת בחשבון, בתוכם זמן הנסיעה, המרחק מהיעד, גודל המונית, מספר הנוסעים וכד'. כך למשל מונית מירולים לנתבג תעלה 200-300 ₪, מונית מתל אביב, פתח תקווה, רמת גן וגבעתיים 100-150 ₪, מנתניה 200-250 ₪ ומבאר שבע 300-400 ₪. גם מונית גדולה, בת 6 מושבי נוסעים ומעלה מומלצת מאוד למשפחות גדולות. מחירה יהיה בכ-30% תוספת. 

אגב, מחירה של נסיעת מונית לנתב"ג, באופן בלעדי עבורך, מה שמכונה בעגה המקצועית -"ספיישל"-  יקבע על פי 3 סוגי תעריפים, הנהוגים בתחום על פי תקנות התעבורה, שקובע משרד התחבורה, כאשר על מחירים אלו יש תוספות כגון מוניות מיוחדות (מונשות וכד'), נסיעה בכבישי אגרה, כבודה מיוחדת, נסיעה של מספר נוסעים רב ועוד.  

לרוב המחיר הנסיעה במונית לפי מונה מורכב מזמן הנסיעה X התעריף לדקה כפי שנקבע ואליו מתווספים תוספות שונות כמו עלות הזמנת המונית העומדת על 5.47 ₪, מחירו ההתחלתי של המונה העומד על 11.85 ₪ וכד'. התעריף עצמו מקוטלג על פי תעריפים א'-ג', כאשר הם מובחנים על פי ימות השבוע והשעות הנסיעה לאורך היום, כפי שניתן לבחון בטבלה הבאה.

הימים תעריף א' (1) תעריף ב' (2) תעריף ג' (3)
  בין השעות בין השעות בין השעות
ימים: א'-ד' 6-21 21-6
יום חמישי 6-21 21-23 23-6
ערב שישי 6-16 16-21 21-6
יום שבת 6-19 19-6

בכל מקרה, מומלץ לבחון באתר שלנו את מחירי מוניות לנתב,ג עוד טרם הנסיעה. בהזנה קלה של הנתונים תוכלו לקבל תמונת מצב על העלות וכן ליהנות משלל מבצעים מיוחדים לאתר שלנו.

לנסוע בראש שקט

מונית לנתבג או מוניות מנתבג דרך החברה שלנו יהיו במחיר נוח, הוגן ומשתלם אל מול תעריפי היום והלילה הנהוגים בתחום. אבל לא פחות חשובה מכך היא איכות הנסיעה אל ומהיעד. שכן לנסיעה במונית השפעה רבה על תחילת החופשה וכן על הטעם הטוב שיישאר בסיומה. לכן חברתנו שמה דגש על שירות אדיב ומקצועי שאינו מתפשר על דבר ונעשה על ידי נהגים מקצועיים ומנוסים, שרוצים שהחוויה שלכם תהיה הטובה ביותר. 

איננו מתפשרים על בטיחות הנסיעה ואת הסטנדרט הגבוה שמציגים הנהגים אנו מיישמים גם במוניות עצמן. כל צי המוניות שלנו, אל נתב"ג וכן מוניות מנתבג, מציג רכבים חדשים, נוחים, נקיים ומרווחים, כדאי שהחוויה שלכם תהיה הנעימה ביותר.

הזמינו עוד היום דרך
המרכז למוניות לנתב"ג

שירות ברמה הגבוהה

אנחנו מאמינים כי מונית לנתבג או מוניות מנתבג בדרך חזרה אינן רק סך הנסיעה עצמה אלא מכלול שירותים שאנו חבים ללקוחותינו. לפיכך אנו שמים דגש על שירות מיטבי וזמינות מרבית 24/7. אנחנו כאן בשבילכם בכל רגע וזמן שתחפצו להגיע אל שדה התעופה או לשוב ממנו לביתכם. לא פחות חשובה היא הפריסה הגאוגרפית הרחבה שלנו. צי המוניות שלנו יספק עבורכם מענה נרחב הן מהערים המרכזיות והן מהפריפריה.

בשיחת הטלפון המקדימה נוכל לספק לכם מידע רב על שירות מוניות מנתבג ואל נתבג, ולרתום את ניסיוננו הרב על מנת לתכנן עמכם את מסלול הנסיעה המיטבי, להתאים עבורכם מונית שתענה על הצרכים שלכם, לקבוע זמנים ולעמוד בהם, כדי שלא תפסידו את הטיסה או תעמדו לחינם בשדה התעופה ולקבוע יחד אתכם את המחיר של הנסיעה.

happy-satisfied-customer-just-bought-brand-new-car-vehicle-dealership
מונית מאשדוד לנתבג

העיר אשדוד ההולכת ומתפתחת, מחולקת לרובעים. מרובע א' הוותיק ועד לרבועים טו' וטז' החדשים והמודרנים. ולרובעים אלו יש משמעות רבה בכל הקשור למחיר הזמנת מונית

לקריאת המאמר »
מונית מראש העין לנתבג
מונית מראש העין לנתבג

מחירי מוניות בישראל, וביניהן מחירי מונית מראש העין לנתבג, קבועים בתקנות שפרסם משרד התחבורה. התעריפים מחושבים לפי טבלה זו.  טבלת מחירי מוניות ע"פ תקנות התעבורה,

לקריאת המאמר »
מונית מבת ים לנתבג

איך נקבע המחיר מונית מבת ים לנתב"ג? והכן, המחיר נקבע על פי מספר פרמטרים, שהשקלול שלהם, שנעשה בפועל באמצעות מערכת המונה שהנהג מפעיל בתחילת הנסיעה-

לקריאת המאמר »